2017 Google Büyük Ekran Pixel XXL Cep telefonu

2017 Google Büyük Ekran Pixel XXL Cep telefonu

admin /
29 Ekim 2017 /
1.258 /
yorumsuz

Googledan Pixel Serisi gelmeye Devam Ediyor, Büyük Ekranlı Pixel XXL Karşınızda 
Daha ilkin Pixel Serilerini piyasaya çıkaran Google, Şimdide büyük ekran severler için Pixel XXL Cep telefonu çıkarmayı planlıyor. Mevzu ile ilgili Güvenilir bir sitede bazı detayları ortaya çıkmış  durumda

Google Pixel Launcher APK İndir

Google’ nin balık takıntısı ortaya çıktı. Pixel 2′ de kullanılan tasarım turna balığını çağrıştırıyor. Şimdide Pixel XXL modelinde bir başka balık adı ile devam etmesi planlanıyor.
Google’ nın Premium akıllı telefon serisi Pixel geliştiren kadrodan gelen yeni bir sızıntı, dev ekranlı bir px modelinin müjdecisi şeklinde görünüyor.

Nexus 6p’ ye kadar her telefonun ekranının git gide büyümüş olduğu göz önüne alınınca Google’ nın büyük telefonları yeğlediğini anlayabiliyoruz.
Bu devleştirme takıntısının son olarak Pixel’ e de yansıyabileceğini gösteren bir gelişme yaşanmakta. Google’ nin balık takıntısı ortaya çıkardı. Son günlerde çeşitli kaynaklardan ulaşan haberlerle Pixel 2 ve Pixel 2 XL’ nin Türkçe’de Turna ve Akçıl manasına gelen muskie ve walleye kod adları ile geliştirildikleri ortaya çıkmıştı.
Birkaç gün ilkin Droid Life, isimlerini paylaşmadığı kaynaklara dayandırdığı bir bilgiyle Türkçe’ de alabalık demek olan taimen kod adını taşıyan üçüncü bir Px modelinin daha geliştirildiğini deklare etti. Google Pixeli XXL modeli İlk bakışta anlamı yokmuş şeklinde görünen bu ayrıntıda geliştirilen telefonlara saplantılı bir halde balık adları kod adı seçildiği ipucusu sunuluyor. Şundan dolayı şimdiye kadar Google’ nin geliştirdiği tüm telefonların boyutları, kod adı olarak belirlenen balıkların vücut ölçüleri ile orantılı. Google, bu isimlendirme takıntısı ile içli dışlı olmayanlar için şu şekilde açıklayabiliriz.
Pixel 2XL’ in kod adı olan walleye (akçıl), Pixel 2’ nin kod adı olan muskie (turna) balığından daha büyük. Üçüncü telefonun adı ise taimen doğrusu alabalık. Anatomik olarak ise öteki iki balıktan daha büyük. Google’ nin isimlendirme serüvenini uzun süredir izleyen teknoloji çevreleri, bu ayrıntının Bir Pixel XXL modelinin gelebileceğini haber verdiğini öngörüyor. Google, senelerdir sürdürdüğü geleneği devam ettirip ettirmeyeceği merakla planlanıyor.

Kaynak : Eniyiandroid

_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üstünde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com ‘a aittir.

Kaynak belirtilmeden site içinde ne olduğu kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mevzu Hakkında Androidseverlerden daha çok data almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın