Blackberry Privacy Shade Uygulaması İndir

blackberry privacy shade uygulamasi indir 621a71505f089

Blackberry Privacy Shade Uygulaması İndir

admin /
29 Ekim 2017 /
775 /
yorumsuz

Privacy Shade İle Meraklı Gözlere Son!

Cemiyet içindeyken telefondan meydana getirilen işlemlerini başkalarının gözetlemesini kimse istemez. Blackberry tam olarak bu mevzuya el atıyor ve Privacy Shade uygulamasını sunuyor.
Gün içinde, insanlarla iç içe olduğumuz bir oldukca an var. İster bir bankta oturun, ister minibüste koltukta. Hatta kafede bile olsanız, elinizde telefon varken etrafınızdaki meraklı gözler ne olursa olsun sizin ekranınızda olur. Bildiri yazarken yada okurken, maillerinizi denetim ederken, fotoğraflarınıza bakarken size ortak olmasından rahatsız olduğunuz kişiler olabilir.

Düşünün öyleki bir uygulama olsun ki, telefonunuzda bir tek gözünüzü gezdirdiğiniz alan aydınlık, geri kalan kısım ise belirlediğiniz seviyede karanlık olsun. Ne güzel olurdu değil mi? Eğer Blackberry sahibi iseniz, pek de olanaksız bir hayal değil bu. Blackberry’nin geliştirdiği Privacy Shade uygulaması ile, telefonunuzu tam ekran halinde kullanmaya devam ederken, boyutunu ve şeklini kendinizin ayarladığı bir alanı parlak şekilde görebilecek, geri kalan kısmı gizleyebileceksiniz. Karanlık ekranın saydamlığını da kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. 
Sadece, bu uygulama hemen hemen bir tek Blackberry kullanıcılarına özgü. İlerleyen zamanlarda öteki Android kullanıcılarının da kullanımına sunulması takdirinde yaygın ve popüler bir uygulama olacağı kati.

Kaynak : Eniyiandroid

_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üstünde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com ‘a aittir.

Kaynak belirtilmeden site içinde ne olduğu kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mevzu Hakkında Androidseverlerden daha çok informasyon almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın