En Güzel Sözler 2022 ve Etkisi altına alan Aşk Sözleri (Yeni Güncel)

İçindekiler

Anlamlı Güzel Sözler 2022Etkileyici Aşk SözleriHayatla İlgili Anlamlı SözlerEn Güncel Özlü SözlerMutluluk Özlü SözleriÖfke Hakkında Özlü SözlerArkadaşlık Hakkında Anlamlı Sözler

Etkisi altına alan anlamlı sözler ile arkadaşlarınıza, sevgilinize, eşinize ve daha birçok kişiye ileti vermek isteyebilir, onlara özlü en güzel sözler gönderebilirsiniz. Anlamlı güzel sözler bulmakta güçlük çekiyorsanız, sizin için derlediğimiz paylaşılacak güzel sözler, manalı kısa güzel sözler, aşırı anlamlı sözler listemize göz atıp beğendiklerinizi seçebilirsiniz!

İşte en güzel sözler:

Kimi zaman yapmaktan en fazlaca korktuğunuz şey, sizi özgür kılacak şeydir.Yeni başlangıçlar için en iyi vakit şimdidir.Sessizlik tüm soruların en iyi cevabıdır ve gülümsemek her durumda en iyi tepkidir.Yaşam bir dağdır. Amacınız zirveye ulaşmak değil, yolunuzu bulmaktır.Bir insanoğlunun kıymeti neye haiz olduğu ya da ne kadar kazanılmış olduğu değil, karşılığında hiçbir şeye gerek kalmadan ne kadar verdiğidir.Bir amaç için çalışın, alkış için değil.Her şeyi oldukları şeklinde görmeyiz, onları kendi olduğumuz şeklinde görürüz.Yaşam kilometre taşlarından değil, anlardan ibarettir.Başkalarına hayır demek kimi zaman kendinize evet demek anlamına gelir.Yaşam, başardıklarından fazlaca üstesinden geldiklerinden ibarettir.Gözlerini yıldızlarda ve ayaklarını yerde tut.“Yaşamı garip kılan zorluklardır. Yaşamı anlamlı kılan onların üstesinden gelmektir.” -Joshua MarineTüm insanoğlu ölüme bir yaşam borçlu…Bülbül güle, karga da çöplüğe götürür. Bu yüzden kimlerle arkadaşlık kurduğunuza dikkat edin.Kimi zaman neyi hak ettiğini anımsamak için ne istediğini unutman gerekir.

Anlamlı Güzel Sözler 2022

Anlamlı güzel sözler ile toplumsal medyanızda paylaşım yapabilir, motivasyonunuzu yüksek tutabilirsiniz! İşte güncel anlamlı sözler aşağıdaki gibidir:

Tenimizin ve gözlerimizin rengi hangi renkte olursa olsun hepimizin gözyaşı rengi aynıdır.Geçmişin şimdiki an üstünde hiçbir gücü yoktur.Fırsat kapıyı çalmazsa, bir kapı inşa edin.Muhteşem insanı aramaktan vazgeç. Tek ihtiyacın, sana haiz olduğundan dünyanın en talihli kişisi bulunduğunu düşünendir.Aşktan korkmak demek, yaşamdan korkmak anlama gelir. Bu yüzden yaşamdan korkan kişiler şimdiden üç kez ölmüşlerdir.Bazıları yağmuru hisseder, bazı insanoğlu ise yalnızca ıslanır!En büyük zafer, her düştüğünde ayağa kalkabilmektir.Eğer beklersen, yaşlanırsın.Tüm yolculukların, yolcunun bilmediği gizli saklı varış noktaları vardır.Bukowski’nin de söylediği şeklinde; insanların, sizin hakkınızda ne düşündüklerini önemsemek, ömrünüzü kısaltır.Ağacın kalitesi özünden, insanınki ise sözünden anlaşılır.  “Biri bana bir keresinde “Niçin hep zor yolu seçmekte ısrar ediyorsun?” diye sordu. “Niçin iki yol gördüğümü sanıyorsun?” diye yanıtladım.

Etkisi altına alan Aşk Sözleri

Birbirinden güzel aşk sözleri aşağıdaki gibidir:

Daima birinin seni sevdiğini hatırla. Biri seni yaşamının her saniyesinde düşünüyor ve sen onun için fazlaca şey ifade ediyorsun. Aşk, sarılmalar ve öpücüklerden daha fazlasıdır.Dahi bir ressamın yapmış olduğu bir fotoğraf benzeri biçimindesin: fazlaca güzel ve fazlaca gizemli. Ümit ederim bigün bu bilmeceyi çözmeme izin verirsin şundan dolayı senin için bir aptalım ve tek düşünebildiğim sensin.Bana sevmeyi öğrettin. Bana bu mükemmel duyguyla nasıl ilgileneceğimi ve sonsuza dek sürmesini gösterdin. Aşk hakkında öğrendiğim her şeyi senden öğrendim. Aşk sensin bebeğim.Her şey aşktır. Kabul ettiğinizde, tüm dünyanız değişecek. Dünyanın gerçek renklerini görmüş olacaksınız ve bu size fazlaca fazla refah ve güç verecektir. Sevebilmek, geliştirebileceğiniz en mühim beceridir.Tatlım, gidersen tüm dünya durur. Kuşlar ötmeyi kesecek ve güneş parlamayı kesecek. Ve bunu düzeltebilecek tek şahıs sensin.Her insan, kimi zaman sevme ve sevilme arzusunu tam olarak anlamadan, sevginin özlemini çeker. Senin dönemin gelecek. Yaşamının tadını çıkar ve bu mükemmel duyguyu acil etme.Sana karşı beslediğim bu his midemdeki kelebeklerden daha fazlası.Birini seviyorsan bırak gitsin derler. Seni o denli fazlaca sevdiğimi bilmeni isterim ki istersen gitmene izin veririm, fazlaca canımı acıtacak olsa da…nasıl asla kusurun yok? Gülümsemeni beğenmediğini ya da saçının yeterince iyi görünmediğini söyleyip duruyorsun fakat ben göremiyorum. Dünyadaki en mükemmel insan bulunduğunu bilmeni isterim ve seni deli şeklinde seviyorum.Hayatıma fazlaca fazla sevgi ve mutluluk getirdin. Neredeyse tüm bunlara inanmayı bıraktım ve işte sen geldin. Şimdiye kadar hayalini kurduğum her şey. Sen benim kendi mucizemsin.Aşk, düşünebildiğim en karmaşık ve fazlaca yönlü duygudur. Bir sürü yüzü, aşaması, seviyesi var, ne derseniz deyin fakat aşkın doğasını asla tam olarak anlayamayacağız. Mükemmel değil mi?Duygularımı göstermek benim için zor. Hatta aşkı hiçbir vakit hissedemeyeceğimi bile düşünürdüm. Fakat fikrimi değiştirdin. Tepelerin üstünde sana aşığım. Büyü mü? Gerçeği isterim!

Güzel aşk sözleri aşağıdaki gibidir:

Aşk acıtır. Fakat sebep sensen problem değil.Gözünü her yakaladığımda kızardığımı fark ettin mi? Bana kelebekler veriyorsun. Daha ilkin asla bu tarz bir olay hissetmemiştim. Bu aşk 7/24 göğsümde fırtına şeklinde geliyor. Sonsuza kadar sürsün.Ruhun uzay şeklinde öyleki büyük ve öyleki gizemli ki… Gerçek aşkın iki ruhun hususi bir bağlantısı olduğuna inanıyorum ve sakladığınız tüm sırları keşfedecek astronot olmayı hakikaten fazlaca arzu ederdim.Seni sevmek başıma gelen en güzel şey. Beni senden uzaklaştıracak hiçbir şey yok.Aşk dünyadaki en güzel şeydir. Aşkı hissettiğinizde, sizi en sıcak sakin duyguyla doldurur, lakin verdiğinizde sizi daha da mutlu eder.Aşkın yaşı ve ten rengi yoktur. Korkusu ve utancı yoktur. Sınırsızdır. Onu bu kadar güzel icra eden da budur. Aşka hazırlıklı olamazsın fakat onu içeri almak için ruhunu açabilirsin.Güneşin parladığını her gördüğümde, seni düşünüyorum. Ve biliyor musun? Binlerce güneş senin güzel ruhundan ve melek yüzünden gelen ışığı gölgede bırakamaz.Sen benim mutluluğa giden köprümsün. Sen beni cennete yükselten kulemsin. Sen beni kederlerden sakınan kalemsin.Gökkuşağı benzeri biçimindesin: fazlaca fazla renk ve gölge. Daima sana fanatik olmamı sağlıyorsun. Tabiat seni fazlaca güzel yaratmış ve kimi zaman senin için uygun olup olmadığımdan kuşku duyuyorum.Sen konuşurken meleğin sesini duyuyorum. Güldüğünde, yüzünden gelen ışık yüzünden kör oluyorum. Bana baktığında, tamamen aklımı kaybediyorum.

En anlamlı aşk sözleri:

Hayatına doğru insanoğlunun girmesini bekleme. Başkasının hayatına girecek doğru insan ol.Eğer insanoğlu birbirlerine hakikaten, delice, derinden âşıklarsa, bir yolunu bulurlar.Ne kadar mütevazi ve kolay olursanız olun, size şimdiye kadar mevcud en muhteşem yaratıkmışsınız şeklinde bakacak biri kesinlikle vardır.Eğer incinmekten korktuğunuz için duygularınızı geri tutarsanız, sonunda gene de incinirsiniz.Aşk acı veriyorsa, tek taraflı aşktır. Ağlamaya kıymet biri seni asla ağlatmaz.“Birini muhteşem olduğundan sevmezsin. Olmamasına karşın seversin.” – Jodi Picoult

Hayatla İlgili Anlamlı Sözler

İlham verici alıntılar ve sözler sizleri motive edebilir. Hayatla ilgili anlamlı sözler pozitif yönde düşünmenize destek sağlar! İşte, yaşama dair etkisinde bırakan sözler:

Bir işe başlamanın en iyi yolu konuşmayı anında bırakıp halletmeye başlamaktır.Limandaki bir vapur güvendedir, sadece gemiler bunun için yapılmamıştır.Hatalar yaşamın bir gerçeğidir. Mühim olan hataya verilen yanıttır.‘’Karamsar olan şahıs, her fırsatta güçlük görür. İyimser olan ise her zorlukta bir fırsat görür.’’ – ChurcillRuhunuz yorgunsa uykunun faydası olmaz.Yürüdüğünüz yoldan memnun değilseniz, başka bir yol döşemenin zamanı gelmiştir.Sihre inanmayanlar onu asla bulamazlar.Kışın ortasında nihayet içimde yenilmez bir yaz bulunduğunu keşfettim.Kuşku, başarısızlığın asla öldüremeyeceği kadar fazlaca düşsel öldürür.Cesaret, neyden korkmayacağını bilmektir.nasıl öğreneceğiniz bilmek, bilmekten daha iyidir.

En Güncel Özlü Sözler

Arkadaşlarınızla, dostlarınızla, ailenizle yada toplumsal medyanızdaki kişilerle paylaşmak isteyebileceğiniz en güncel özlü sözler:

Birinin varlığımı doğrulamasını beklersem, bu kendimi değiştirdiğim anlamına gelir.‘’Dünün bugünü fazlaca fazla alamsına izin vermeyin.’’ – Will RogersDünyadaki en güzel şeyler görülemez, hatta dokunulmaz. Kalple hissedilmeleri gerekir.Başkaları ışığı görsün diye karanlıkta yürüyorum! “Yaşamak dünyadaki en ender şeydir. Bir çok insan bir tek var olur.” – Oscar WildeBir amaç için çalışın, alkış için değil.Tek çıkış yolu ilerisi.Ümit, korkudan daha kuvvetli olan tek şeydir.Yaşamının en güzel günlerine ulaşmak için bazı fena günler ile savaşmak gerekmektedir.Yaşam, iyi kartları elde tutmak değil, kimi zaman fena bir eli de iyi oynamaktır.Başarıya giden yol daima yapım aşamasındadır.

Mutluluk Özlü Sözleri

Mutluluk temalı anlamlı özlü sözler:

Mutlu kalmanın en kolay yollarından biri: bir tek seni üzen şeyleri bırak.Dün olanlardan devam etmeyi seçtiğinizde, bugün hayatınızdaki bir fark başlamış olacak.Kaybedene kadar neye haiz olduğumuzu bilmediğimiz doğru, fakat bununla birlikte o gelene kadar neyi kaçırdığımızı bilmediğimiz de doğru.Ne yaptığın değil, nasıl yaptığın mühim! Ne gördüğün değil, nasıl baktığın mühim! Yaşamın nasıl olduğu değil, nasıl yaşadığın mühim.Beklediğiniz şey olmadığı için, beklediğiniz her şey olmadığı anlamına gelmez.Yaşam bir piyano gibidir… Ondan ne alacağınız, onu nasıl çaldığınıza bağlıdır.

Hiddet Hakkında Özlü Sözler

Hiddet hakkında anlamlı özlü sözler:

Dünya senin için bir araçtır. Onu sürersen seni gideceğin yere ulaştırır. Seni sürerse mahvolursun.Öfkeye tutunmak, başkasına atmak niyetiyle sıcak bir kömürü tutmak gibidir; yanan sensin.“Barışçıl devrimi imkânsız kılanlar, şiddetli devrimi kaçınılmaz kılar.” -John F. KennedyBazen insanoğlu duvarları diğerlerini dışarıda tutmak için değil, kimin onları yıkacak kadar umursadığını görmek için örerler.Kimi zaman kişiyi yada ilişkiyi kaybetmektense tartışmayı yitirmek daha iyidir.Savaşmaktan nefret ederim. Sevmeyi severim. Fakat sevdiğim şey için savaşırım.

Arkadaşlık Hakkında Anlamlı Sözler

Arkadaşlık temalı özlü sözler oldukça moda! İşte sizler için derlediğimiz bazı arkadaşlık hakkında anlamlı sözler:

“İnsanlara karşı iyi olmak kaleci olmaya benzer. Ne kadar gol kurtarırsanız kurtarın, insanoğlu bir tek kaçırdığınızı anımsar.” -Iker CasillasDünyadaki en iyi ilişki, bir özür ve bir gülümsemenin her şeyi normale döndürebildiği ilişkidir.Arkadaşlıktan sonrasında aşk mümkündür fakat aşktan sonrasında dostluk mümkün değildir şundan dolayı ölümden ilkin işe yarayan ilaçlar ölümden sonrasında mümkün değildir.İnsanlar ne yaptığınızı unutacak. İnsanlar ne söylediğinizi unutacak. Fakat insanoğlu onlara nasıl hissettirdiğinizi asla unutmayacak.Yaşadığınızı senelere nazaran değil, arkadaşlarınıza nazaran sayın.

Yorum yapın