En Ucuz 20 Ayakkabı Sitesi 2022 (Ucuz ve Kaliteli)

İçindekiler

En Ucuz Ayakkabı SiteleriFloDeichmannAyakkabı DünyasıBoynerMarjinErbildenLimoyaAyakkabı OnlineElle ShoesKoray SporDiva Ayakkabıİnce TopukLütvelizadeNişantaşı ShoesI Love ShoesPembe PotinTozlu.comInstreetGlamiYalı Spor

Ucuz ayakkabı siteleri arayanlar bu sitelerden alacakları ayakkabıların kaliteli olmasını da istemektedir. Adam ve hanım ucuz ayakkabı modellerinin bulunmuş olduğu web sitelerinden yapacağınız alışverişlerin güvenli olması da gerekmektedir. Piyasada yer edinen ayakkabı markalarına ilişkin spor ayakkabı siteleri de çoğunlukla tercih edilmektedir. Ikimiz de sizlere en iyi ayakkabı siteleri ile oluşturduğumuz listemizi hazırladık. Bu ayakkabı siteleri arasından dilediğinizi seçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

En Ucuz Ayakkabı Siteleri

Günümüzde birçok şahıs ayakkabı siteleri aracılığı ile alışverişlerini yapmaktadır. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli ayakkabı satın almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en ucuz ayakkabı siteleri şunlardır:

FloDeichmannAyakkabı DünyasıBoynerMarjinErbildenLimoyaAyakkabı OnlineElle ShoesKoray SporDiva Ayakkabıİnce TopukLutvelizadeNişantaşı ShoesI Love ShoesPembe PotinTozlu.comİnstreetGlamiYalı Spor

Flo

Her bütçeye uygun ayakkabıların satılmış olduğu Flo mağazalarında bulabileceğiniz tüm ayakkabılara Flo internet sayfası üstünden de ulaşabilirsiniz. Adam ucuz ayakkabı arayışında olanların kesinlikle bakması ihtiyaç duyulan sitede ek olarak hanım ve çocuklar için de ucuz ayakkabı modelleri bulunuyor.

Flo üstünden alacağınız marka ayakkabılar için ürün orijinalliği garantisi de bulunmaktadır. Flo ayakkabı sitesi ile güvenli alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Deichmann

Devletimizde de birçok mağazası bulunan Deichmann bir Alman markasıdır. Orijinal ürün garantisi verdikleri marka ayakkabıların haricinde kendilerine ilişkin ucuz hanım ayakkabısı markaları ile dikkat çekmektedir. Hanım, adam ve çocuk kategorilerinde ayakkabı satışı yapmakta olan Deichman, ucuz spor ayakkabı siteleri için alternatiflerden biridir.

Ayakkabı Dünyası

Türkiye’de en fazlaca tercih edilen ayakkabı siteleri içinde bulunmaktadır. Senelerdir verdiği hizmeti, internete de taşıyan mağaza; hanım, çocuk ve adam ayakkabı satışı yapmaktadır. Ek olarak birçok markanın da satışını güvenle yapılmaktadır. Çanta, cüzdan benzer biçimde birçok aksesuar için de bu ayakkabı sitesini tercih edebilirsiniz.

Boyner

Ayakkabı haricinde giyim, aksesuar, kozmetik ve benzeri ürünlerin de satışı yapılmaktadır. Boyner; çoğu zaman üst segment ayakkabı satışı yapsa da indirim dönemlerinde en ucuz ayakkabı fiyatlarını bulabilmeniz mümkündür.

Bilhassa orijinal ürün garantileri yardımıyla en fazlaca satış meydana getiren ayakkabı siteleri içinde yerini almıştır.

Marjin

Son zamanlarda çoğunlukla tercih edilen ayakkabı sitelerinden birisi de Marjin’dir. Birçok değişik tarzda ayakkabıyı uygun fiyatla alabilmenize olanak elde eden mağazanın yapmış olduğu indirimleri takip ettiğinizde kaliteyi ucuza almanız mümkün olacaktır.

Erbilden

Erbilden ayakkabı sitesi ile değişik tarzdaki birçok model ayakkabıyı satın alabilmeniz mümkün. Daha ilkin yapmış olduğu “Erbilden 1 alana 1 parasız” kampanyasının görmüş olduğu yoğun ilgi sonrasında güncel olarak “2. Ürün 10 TL” kampanyası devam etmektedir. Yapmış olduğu bu büyük kampanyalar ile en fazlaca tercih edilen ayakkabı siteleri içinde yer ediniyor.

Limoya

Ucuz ayakkabı hanım seçenekleri bulmak bilhassa 41-42 numara giyenler için neredeyse imkânsız. Sadece Limoya yardımıyla bu mesele da çözülmüş oldu. Büyük numaralı hanım ayakkabıları satışı ile gönüllerde taht kuran ayakkabı sitesi size uygun fiyatlı ve birbirinden değişik tasarımlı ayakkabı seçenekleri sunuyor. Ayakkabı almadan ilkin bu siteye kesinlikle bakmalısınız.

Ayakkabı Online

Oldukca bilinmeyen ayakkabı siteleri içinde en güvenilir olanlardan biri Ayakkabı Online. Kullanıcılar tarafınca şuana kadar büyük problemler bildirilmemiş. Yüzlerce çeşit ayakkabı hanım, adam ve çocuk kategorilerine ayrılıyor. Fazla bilinmeyen markalara yer verse de ucuz ayakkabı arayışında olanları mutlu edecek bir alışveriş sitesi.

Elle Shoes

Kaliteli ayakkabı almak istiyorsanız önereceğimiz markaların başlangıcında Elle Shoes geliyor. Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden markanın ürünleri sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Bilhassa adam ayakkabısı mevzusunda yüzlerce seçenek bulunuyor. Tutarları pahalı bulanlar güncel kampanyaları takip edebilirler.

Koray Spor

Bilhassa dünyaca tanınmış markalar olan Puma, Nike, Adidas markalarının satılmasında uygun fiyatlar sunan marka, birçok AVM’de mağazaları ile yer ediniyor. Listemizdeki öteki ayakkabı sitelerine bakılırsa bir miktar daha pahalı olan Koray Spor, en iyi spor ayakkabı siteleri içinde.

Diva Ayakkabı

Hanım ayakkabı sitesi Diva Ayakkabı, outlet kategorisi ile de hizmet veriyor. Sitede yer edinen tüm fiyatlar bütçe dostu. Malzemesine de dikkat ederek uygun fiyatlı hanım ayakkabısı arayışınıza son verebilirsiniz.

İnce Topuk

Bir tek bayanlara ayakkabı satışı meydana getiren markanın internet sayfasında abiyeden tutun aksesuara kadar aradığınız her şeyi bulmanız mümkün kılınıyor. Fiyatlar oldukça uygun. Siz de bütçe dostu bir ayakkabı markası arıyorsanız kesinlikle İnce Topuk’a talih vermelisiniz.

Lütvelizade

Lütvelizade markası da bayanlara yönelik hizmet vermektedir. Bu markaya Instagram üstünde rastlamış olmanız oldukça mümkün. Her geçen gün alan kişi kitlesini genişleten markada uygun fiyatlı birçok ayakkabı bulunuyor.

Nişantaşı Shoes

2006 yılı itibarıyla üretime başlamış olan şirket satışlarını önceleri Instagram üstünden yapıyordu. Artık güvenli ödeme seçeneği ile web sitelerinden alışveriş yapmanız mümkün. Kaliteli, sağlam ve tasarım ayakkabıları uygun fiyatlara alabilmektesiniz.

I Love Shoes

Piyasayla kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlara ayakkabı satışı meydana getiren I Love Shoes markası 2011 senesinde hizmete başladı. Alınan ayakkabılar bir iki sürem giyilebilecek kadar sizi yönetim ediyor. Sadece oldukça yüksek bir kalite beklememelisiniz. Markanın ana hedefi, o senenin modası olan ayakkabı modellerini uygun fiyatlarla bayanlara ulaştırmak.

Pembe Potin

Gene Instagram reklamları yardımıyla alan kişi potansiyelini genişletmiş markalardan birinden bahsedeceğiz. Arkasına almış olduğu reklam desteğini hakkını vererek kullanan marka kazanılmış olduğu alan kişi memnuniyetiyle başarısına başarı katmaya devam ediyor. Değişik tarzda birçok model ayakkabıyı uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Tozlu.com

Tozlu web sitesinde ayakkabı haricinde hanım, adam giyim, çocuk, tesettür, iç giyim, kozmetik hatta ev ve yaşam kategorisinde ürünlere ulaşabilirsiniz. Ayakkabı siteleri içinde en ucuzlardan biri olarak başarısını sürdürüyor. Uygun fiyatlar öteki kategoriler de ilgilendiriyor. Belli dönemlerde meydana getirilen ek indirimler ve kampanyalarla fazlaca daha uygun fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz.

Instreet

Tıpkı Koray Spor benzer biçimde Instreet mağazası da daha fazlaca orijinal ürün arayışında olanların tercih etmiş olduğu alışveriş sitelerinden. Spor ayakkabı siteleri değerlendirilirken en mühim kriter ürün orijinalliğidir. Instreet bu mevzuda güvence sunuyor. Fiyatlar markaların belirlediği standartlarda olduğundan birazcık yüksek gelebilir. Sadece indirimleri takip ettiğinizde yüksek kaliteli ayakkabıları uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Glami

Oldukca bilinmeyen alışveriş sitelerinden önde gelen Glami’de hanım, çocuk ve adam kategorisinde yüzlerce ayakkabı çeşidi bulabilirsiniz. Fiyatlar piyasanın oldukça altında. Ek olarak Glami’de pahalı spor markalarının ürünlerini de bulabilirsiniz. Kısacası her bütçeye hitap eden alışveriş sitesi, her geçen gün kitlesini büyütüyor. Siz de Glami’ye bir talih verebilirsiniz.

Yalı Spor

Nike, Adidas, Vans, Puma, Timberland benzer biçimde birçok popüler ve kaliteli markanın satışını meydana getiren Yalı Spor web sitesinde ürün orijinalliği mevzusunda kuşku duymadan alışveriş yapabilirsiniz. Hanım, adam, çocuk ve bebek kategorilerinde seçim yaparak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın