Evde Doğal Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Evde Dogal Yontemlerle Gogus Buyutme

Cevap evet. Çoğu kadın mükemmel vücuda sahip olmak ister ve bunun için her kadın gösteriş yapabileceğiniz mükemmel şekilli göğüslere sahip olmak ister.
Tıbbi olarak konuşursak, göğüslerinizin boyutunu artırmak için meme büyütme adı verilen bir ameliyat yapılır. Bu ameliyatta cerrah şişkin görünmesi için meme dokusunun altına salin ve silikon yerleştirir. Dahası, böyle bir prosedürle ilişkili ciddi komplikasyonlar olabilir. Bir bireyin ortalama yaşam süresi 12 yıl olacaktır. Bunu halletmek istemezsin.
Göğüs büyütmenin masaj, büyütme egzersizleri, diyet ve büyütme pompaları gibi doğal yolları vardır. Bu makale, göğüs büyütmenin en iyi doğal Etkili Yollarından bazılarına dair bir fikir verecektir.

Göğüsler Hakkında İlginç Gerçekler

Göğüslerin bir amacı vardır ve hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını yapabilir. İşte göğüsler hakkında bazı ilginç gerçekler ve bir kadının hayatındaki çok amacı.

 •  Sol göğsün sağdan daha büyük olduğunu biliyor muydunuz? Evet, hiçbir iki göğüs aynı görünmüyor.
 • Egzersiz yaptığınızda göğüsler 8 numarada hareket eder.
 • Bir kadının tüm hayatı boyunca meme büyüklüğü neredeyse 6 kat değişir. Bunun nedeni giyilen sütyen türüdür.
 • Göğüsleriniz ancak hamilelik ve emzirme döneminden sonra olgunlaşır.
 • Göğüsler, bir kadının ilk adet döneminden 4 yıl sonrasına kadar doğal olarak büyür.
 • 3500 yıl önce papirüste belgelenen meme kanserini ilk kez eski Mısırlılar belirledi. Hiyeroglifler, iyileşemeyen göğüslerde kabarcıklı tümörleri tasvir ediyordu.
 • Erkekler de meme kanserine yakalanabilir. Evet, Peter Criss göğüs kanserinden kurtulan ilk kişiydi.

Evde Meme Boyutu Nasıl Artırılır?

Evet, masaj yaparak, göğüs büyütme egzersizleri ve daha büyük görünmesini sağlayan yiyecekler ile göğüslerinizin boyutunu doğal olarak artırabilirsiniz. İşte büyük görünmesi ve gösteriş yapması için yapmanız gerekenler.

1. Göğüs Büyütme Gıdaları

Süt ürünleri, meyveler ve kabuklu yemişler gibi yiyecekler doğal göğüs büyütmeye yardımcı olabilir. İşte bir ay içinde sonuç almanızı sağlayacak bazı sağlıklı tarifler.

 • Süt: Göğüsleriniz tamamen yağdan yapılmıştır ve yağ bakımından zengin tam yağlı süt ürünleri tüketmek göğüslerin boyutunu artırabilir.
 • Papaya: Süt ile karıştırılan papaya meme boyutunu büyütür. Ancak hamileyseniz, hamilelik diyetinize eklenmesi gereken meyve değildir.
 • Çemen tohumları: Daha büyük göğüsleri uyaran zengin bir östrojen kaynağı içerir. Bir macun yapın ve hardal yağı ile karıştırın ve göğüslerinize nazikçe masaj yapın.
 • Rezene tohumu: Yemeğinize rezene tohumu tozu ekleyin VEYA bir macun yapın ve zeytinyağı ile karıştırın ve masaj yapın.
 • Keten tohumu: Keten tohumlarını çiğneyin VEYA yemeğinize keten tohumu tozu ekleyin.
 • Fındık Kabuklu yemişler: Göğüs dokusu oluşturmak için gerekli olan zengin bir tekli doymamış yağ kaynağına sahiptir.
 • Soya fasulyesi: Soya fasulyesi, büyük göğüslerden sorumlu bir hormon olan fitoöstrojenler açısından zengindir. Ayrıca kansere neden olan serbest radikalleri de önler.

2. Büyük Göğüslere Sahip Olmak İçin Yoga

Yoga, binlerce şifa için doğal bir şifa maddesi olmuştur. Bedeni zihinle birleştirir ve hastalıklara içeriden karşı koymanıza yardımcı olur. Dahası, memelerin daha büyük görünmesi söz konusu olduğunda, bu eski sanat bunu sizin için yapabilir. İşte yoganın göğüslerinizi nasıl büyütebileceği.

 1. Bhujangasana Kobra pozu olarak da bilinir – ayağınızı düz bir şekilde yere koyarak karnınızın üzerine uzanmanız ve ellerinizi göğsünüzün üzerine koymanız gerekecektir. Her gün 10 defa tekrarlayın.
 2. Ustrasana Deve pozu, başınız tavana doğru diz çökmek ve ayaklarınıza dokunmak için sırtınızı bükmektir. 10 kez tekrarlayın.Bu duruş aynı zamanda iyi bir sindirim ile size fayda sağlar ve kollar ile uyluk yağını azaltır.
 3. Dwikonasan Çift açılı poz olarak da bilinen bu asana, ayakta durmayı, iki elinizi geriye doğru uzatmayı ve kilitlemeyi ve başınızı dizlerinize değdirmek için eğilmeyi içerir. Bu, büyük göğüsler için en iyi yoga egzersizlerinden biridir.

3. Büyük Bir Göğüs İçin Masaj Yağı

Elbette masaj, meme boyutunu artırmanın en iyi yollarından biridir. Adamınız göğüslerine masaj yapmak için krem veya losyon kullanıyorsa, bu zevke uyan hiçbir şey yok. Peki göğüslerinize masaj yapmak için hangi doğal yağları veya losyonları kullanabilirsiniz? İşte bilmen gereken.

 • Keten tohumu yağı
 • Göğüs büyütme kremleri
 • Rezene; ve Zeytin yağı

Meme Masajı Nasıl Yapılır?

Göğüs boyutunu artırmanın en doğal yolu, yağ masajı yaptırmaktır. İşte nasıl yapılacağına dair bazı basit adımlar.
Adım 1: Ellerinizi iki memenin etrafında sirkülatör bir şekilde gezdirin.
Adım 2: Her iki memeyi bir araya getirin
Adım 3: Yukarıda listelenen doğal yağlardan bazılarını kullanarak her gün 10 kez tekrarlayın.
NOT: Şişmeye ve hassasiyete neden olabileceğinden bunu çok uzun süre yapmayın. Bu masaj eşiniz veya erkek arkadaşınız tarafından yapılırsa sonuçlar daha hızlı olacaktır.

4. Büyük Bir Göğüs İçin Egzersiz

Göğüslerinizin boyutunu artırabilecek bir dizi egzersiz var ve işte bilmeniz gerekenler.

Göğüs Büyütme Egzersizleri Nasıl yapılır?

Kol Halkaları

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adım 1: Her iki kolunuzu da uzatın

Adım 2: Yavaşça 1 dakika geriye doğru hareket ettirin.
Adım 3: 1 dakika boyunca yavaşça ileri doğru hareket ettirin
Adım 4: Ardından 1 dakika boyunca yavaşça dolaştırın
Adım 5: Bunu iki dakika boyunca tekrarlayın.

Kol Presleri

Adım 1: Ellerinizi arkaya gelene kadar açın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adım 2: Ellerinizi öne ve arkaya getirin.
Adım 3: Bunu 1 dakika boyunca tekrarlayın.

Yatay Göğüs Presi

Adım 1: Kollarınızı vücudunuzun önüne uzatın, 90 derecelik bir açıyla bükün.

Adım 2: Kollarınızı genişçe açın ve tekrar bir araya getirin
Adım 3: Bunu 1 dakika boyunca tekrarlayın.

Dua Duruşu

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adım 1: Her iki elinizi birleştirin

Adım 2: Ardından hem öne hem de arkaya doğru gerin
Adım 3: Bunu 15 kez tekrarlayın.

Değiştirilmiş Push-Ups

Adım 1: Yüzünüz yere bakacak şekilde yere yatın.

Adım 2: Her iki elinizi yere koyun.
Adım 3: Vücudunuzu yukarı ve aşağı doğru itin.
Adım 4: Bunu 15 kez tekrarlayın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Takviyeler Göğüs Boyutunu Artırabilir mi?

Evet, göğüs büyütme takviyeleri daha büyük göğüsler elde etmenize yardımcı olur. Endişelenmenize gerek yok çünkü çoğu takviye doğal maddelerden üretiliyor ve herhangi bir yan etki sunmuyor. Sizi etkileyebilecek tek olası şey krem, losyon veya kapsülün sizi alerjik yapabilmesidir. Göğüs büyütme takviyeleri kullanmayı tercih etmeden önce bir doktora danıştığınızdan emin olun.
Göğüslerinize günde 10 kez masaj yapmak için zeytinyağı, çay ağacı yağı ve lavanta yağı gibi uçucu yağlar kullanmanız önerilir. Bu yağlar ayrıca sizi kanser ve diğer alerji risklerinden de koruyabilir.
Doğal yoldan meme boyutunu büyütmek, özgüveninizi artırabilir ve sizi rahatlatabilir. İşte bu konuya ve diğer bazı yönlerine daha fazla ışık tutacak sık sorulan sorulardan bazıları.

Evde 7 günde meme büyüklüğü nasıl artırılır?

İşte yapmanız gerekenler.

 • Günlük diyetinize östrojen açısından zengin yiyecekler ekleyin. (Elma, Çemen otu tohumu, zeytinyağı, portakal, şeftali, süt ürünleri, ceviz, zencefil, yer fıstığı vb.)
 • Düzenli göğüs masajı. (Göğüs büyümesinden sorumlu bir hormon olan prolaktin üretimini arttırır).
 •  Her gün karahindiba kökü çayı iç. (Yeni meme hücrelerinin ve dokularının büyümesine yardımcı olur). Daha iyi sonuçlar için günde iki kez tüketilmelidir.

Emzirmek memeleri kalıcı olarak büyütür mü?

Hayır! Emziren bir annenin göğüsleri, içinde süt depolaması nedeniyle daha büyük görünür. Emzirme durduktan sonra meme büyüklüğü küçülme eğilimindedir.
Meme büyüklüğü neden evlilikten sonra artıyor?
Cinsel dürtüler arttıkça evlilik sonrası heyecan da artar. Bu aşamada kadınların meme uçları cinsel uyarılma nedeniyle dikleşme eğilimindedir. Göğüs büyüklüğünün arttığının bir işareti olarak sıklıkla görülen küçük damarlar olduğunu fark etmeye başlayacaksınız.
Bir meme ne kadar süt tutabilir?
Emziren bir anne her gün 30 ml süt üretebilir. Genellikle 40 günde 30 ml’den 900 ml’ye çıkan süt sayısında artışa şahit olacaksınız.
Emmek meme boyutunu artırır mı?
Kesinlikle hayır. Emmek, cinsel dürtüleri harekete geçirir ve göğüslerinizi büyütmez. Süt ürünleri tüketmek onu daha büyük gösterecektir.
Düzenli seks meme boyutunu artırır mı?
Hayır. Düzenli seks meme boyutunu büyütmez. Artışından sorumlu olan, göğüslerinizin ürettiği östrojen seviyeleridir. Tabii ki seks, meme ucu etkilerini uyarır ve göğüsleri sıkılaştırır. Ancak bu cinsel ilişkiden sonra normale döner. Üstelik bu, normal seksin meme boyutunu artırdığı anlamına gelmez.
Yeni doğmuş bir bebeğin süt ve beslenmesinde memelerin önemli bir amacı vardır. Aksine, bazı kadınların toplumdaki görünümlerinden emin olmalarına yardımcı olur. Büyüklüğünü artırmak isteyen ve küçültmek isteyen çok az kişi var. Eğer göğüs boyutunu büyütmenin doğal yollarını arıyorsanız, yukarıda bahsedilen egzersizler, masaj teknikleri ve yoga pozları size iyi gelecektir.

Share this content:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir