Galaxy S10 batarya hatası şarj canavarı benzer biçimde tüketiyor!

Galaxy S10 batarya hatası şarj canavarı benzer biçimde tüketiyor!

İrem Mutlukaya /
19 Mart 2019 /
2.454 /
yorumsuz

Akıllı telefon sektörünün göz bebeği olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy S10 için son günlerde bazı problemler meydana geldi. Mevzumuza dahil olan Galaxy S10 hakkında batarya ömrünü etkileyen bir problem kullanıcıları oldukca rahatsız etmeye başladı. İşte detaylar…
Sektörde bu yıl piyasaya çıkan bazı problemler gündemde içeriyor. Telefon üreticilerinin yayınlamış oldukları yeni güncellemeler akıllı telefonlarda yer edinen hataları gidermeye destek oluyor. S10 için de batarya problemi bu benzer biçimde sorunlardan bir tek bir tanesi. Ortaya çıkan bir bug, telefonun ekranı açık olmadığında bile açık benzer biçimde göstererek, şarj tüketimini devam ettiriyor.

Samsung Galaxy S9 Kamera Özellikleri 2018

Samsung Galaxy S10 batarya hatası
Kısa süre ilkin ortaya çıkan ve Tap To Wake yardımıyla keşfedilen bu hatanın bir şarj sömürü yapmış olduğu kati. Amiral vapur telefonunun da yer edinen batarya problemi için bir yeni tavsiye var. Samsung çözüm olarak Always on Display ve Tap To Wake uygulamalarının kapatılmasını belirtti. Sadece bu çözüm kullanıcıları birazcık rahatsız edebilir. Hatanın ise ABD sürümlerinde yer almış olduğu biliniyor.
Doğal ki kullanıcılar daima haklı olduğu benzer biçimde bu telefona oldukca büyük paralar ödemiş ve bir hatanın meydana gelmesinden oldukca büyük hastalık duymakta. Bu hatalar için derhal bir güncellemenin gelmesini talep ediyorlar.

Peki sizler Galaxy S10’da yer edinen bu hata için ne düşünüyorsunuz? Samsung en kısa sürede bir güncelleme normal olarak sunacak. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Eniyiandroid

_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üstünde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com ‘a aittir.

Kaynak belirtilmeden site içinde ne olduğu kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mevzu Hakkında Androidseverlerden daha çok data almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın