kayıp kedi ilanları ankara

Tarayıcını Güncelle Yitik, Çalıntı Kedi İlanları Gören Duyan’dahi ilanı görebilir, zayi kedi ilanı gönderebilirsin! Kategori sayfasında ve başka bölümlerdeki zayi kedi ilanlarına bakmak için Gören Duyan’a kayıt olmanız gerekmemektedir. Yitik kedi arayanlar duyuru verdiğinde derhal görmek istiyorsanız taşınabilir uygulamalarımızı dahi kullanabilmeniz olası. Instagram hesabınızın gönderiye dahil edilmesini istiyorsanız, hesap adınızı bildirime ekleyiniz.

 

Bununla birlikte Program yetkililerin talep etmiş olduğu zayi olan hayvanın ve gerek görülürse şahsıma ilişkin tüm görselleri ve var ise resmi belge ile her çeşitli informasyon ve belgeyi kusursuz, doğru paylaşacağımı; paylaştığım görsel dâhil tüm bulguların Program vasıtasıyla kamuoyuyla paylaşılmasına rastgele bir koşul, kural dışı olmaksızın müsaade verdiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bununla birlikte Program yetkililerin talep etmiş olduğu iş bu sayımla sınırlanmış kalmamak kaydıyla hayvanımın pasaportunu, baytar geçmişi ve tüm aşı kayıtlarını ile gerek görülürse şahsıma ilişkin tüm görselleri ile hayvanımın türünü ve görsellerini ihtiva eder detaylı informasyon ve belgeleri kusursuz ve doğru yetkililerle paylaşacağımı; paylaştığım görsel dâhil tüm bilgilerimin Program ve ilgili web siteleri vasıtasıyla kamuoyuyla paylaşılmasına rastgele bir koşul, kural dışı olmaksızın müsaade verdiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

BENİ EVLAT EDİNİN FORMU
İLETİŞİM BİLGİLERİ PATİNİN BİLGİLERİ Cinsiyeti Kabul edilebilir dosya çeşitleri: gif, jpg, jpeg, png. Instagram Posts

Puan Durumu
Sitemiz Anadolu Ajansı abonesidir. Yitik kedi ilanları ankara kelimesine ilişkin ilanlar toplam 2393 toplam duyuru bulunmuştur. Kedi bana ilişkin değil dostlar , vaka adalet sarayı taşındığı için titiz bir mevzu.görenlerin bir an ilk olarak bildirme etmesi elzemdir. Kediniz eğer evinizden kaçtıysa veya ofisinizde kaybolduysa etrafa pekçok duyuru asabilirsiniz. Gönderdiğiniz zayi kedi ilanı site yöneticileri yönünden denetim.

 

Adıyaman’dahi bir aile evde besledikleri ‘sosis’ adlı kedileri kaybolunca duvarlara zayi ilanı astı. İlanda kedinin adı belirtilerek, kediyi bulana para mükafatı verileceği ifade edildi. bu can yuvasını bulsun! Fotoğraf, video ve ses dosyası yüklemek için ustalaşmış üyeye yükseltmelisiniz. zayi kedi ankara kedimiz vals 16.07.2021 tarihinden beri zayi, ankara batıkent i̇lkyerleşim  Kediler. #AnkaraKayipKedi Instagram posts – Gramhir.com Türkiye’de ihtilal halletmeye gelen çevrimiçi Kedi maması sitesine herkesi bekliyoruz.

Destekleri yaşam kurtaran çalışmamızı olası kılan sponsorlarımız Petibom ‘a hususi teşekkürler . Uzman kuaförlerimizce can dostlarımızın tüy bakımı, tırnak kesimi, kulak hijyenikliği, Banyo ve Tıraş Hizmetlerini Hijyenik Olarak vermekteyiz. sahibinden.com’u doğru görüntüleyebilmek için tarayıcınızda JavaScript’i etkinleştirmelisiniz.

Yorum yapın