Mirabook Cep telefonunu Laptop Tablete çeviren prgoram

mirabook cep telefonunu laptop tablete ceviren prgoram 621a719b11bcb

Mirabook Cep telefonunu Laptop Tablete çeviren prgoram

admin /
29 Ekim 2017 /
739 /
yorumsuz

Akıllı telefonunuzu laptopa dönüştüren çözüm: Mirabook
Microsoft Continuum‘la süregelen akıllı telefonları bilgisayarlara dönüştürme furyası, 2017 senesinde da hızla devam ediyor. Kısa süre ilkin Indiegogo’da ortaya çıkan Mirabook, bir kablo yardımıyla akıllı telefonunuza bağlanarak telefonunuzu bir laptopa dönüştürüyor.

Akıllı Telefonu Satmadan Ilkin Kesinlikle Yapılması Gerekenler Nedir?

Microsoft Continuum, HP Desk Dock ve Samsung Dex’ten değişik olarak bir dock çözümü sunmayan Mirabook, HP’nin Elite X3 modeli için geliştirdiği Lap Dock’la benzer bir emek verme mantığına haiz. Hem Android, hem de Windows Phone işletim sistemine haiz akıllı telefonlarla çalışabilen Mirabook’un geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan Superbook adlı uygun fiyatlı bir rakibi bulunduğunu da ekleyelim.
13.3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelen Mirabook, 1080 x 1920 px çözünürlüğünde. 24 saatlik bir batarya ömrü vadeden Mirabook, dokunmatik ekran ve arkadan aydınlatmalı klavye benzer biçimde özelliklere de haiz. Şık bir tasarımla karşımıza çıkan Mirabook, 1 kilogram ağırlığında ve 15 mm genişliğinde.

Bilhassa ofis uygulamalarını kullanmak ve mobil oyunları geniş ekranda oynamak için başarıya ulaşmış bir alternatif olan Mirabook, 6 hususi işletim sistemine içinde barındırıyor. Samsung DeX, Oxi OS, Leena OS, Maru OS, Remix OS ve Microsoft Continuum işletim sistemine uygun akıllı telefonlarla çalışabilen Mirabook, bu özelliği yardımıyla rakiplerinden ayrılıyor.
Kısa süre içinde 20 bin dolar toplamayı başaran Mirabook’un hedefi ise 50 bin dolar. Intel Compute Stick ve Raspberry Pi benzer biçimde çözümlerle beraber de çalışabilen Mirabook, 199 dolar fiyat etiketine haiz durumda. Son olarak Mirabook’un gönderimlerine Aralık 2017 tarihinde başlanacağını da belirtelim.

Kaynak : Eniyiandroid

_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üstünde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com ‘a aittir.

Kaynak belirtilmeden site içinde ne olduğu kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mevzu Hakkında Androidseverlerden daha çok informasyon almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın