Mobil Ödeme Sistemi Samsung Hisse Galaxy S8

Mobil Ödeme Sistemi Samsung Hisse Galaxy S8

admin /
29 Ekim 2017 /
1.095 /
yorumsuz

Mobil Ödeme Sistemi Samsung Hisse Galaxy S8 Lansmannda Kullanıma Sunulabilir!

29 Mart’ta tanıtılacak olan Galaxy S8’in lansmanında Samsung’un yeni mobil ödeme sistemi Samsung Hisse’in de kullanıma sunulması umut ediliyor.
2016 senesinde Samsung, Galaxy Note 7 lansmanında, Samsung Hisse hizmetinin bu senenin Ocak ayında devletimizde hizmete gireceğini açıklamıştı. Sadece geçen süre içinde uygulamanın Türkiye’de kullanıma sunulduğuna dair herhangi bir izahat olmadı.

Daha öncesinde Samsung Hisse uygulamasında kullanıcı profilini açmaya çalıştığınız takdirde, uygulama size bağlantı hatası vermekteydi. Fakat şu an uygulamayı telefonunuza indirdiğiniz süre kullanıcı profili açma seçeneği ile karşılaşıyorsunuz.

Mobil ödeme uygulaması olan Samsung Hisse, Türkiye’de hemen hemen hizmete sunulmadığı için, kredi kartı ve mağaza üyelik kartlarını ekleme şeklinde bir şansınız mevcut değil. Fakat yakın zamana kadar olmayan kullanıcı profili açma şansının bir süredir var olması, kullanıcıları hizmetin kısa sürede kullanıma geçeceği beklentisine sokuyor.

29 Mart Çarşamba günü New York ile aynı anda İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan Galaxy S8 lansmanında Samsung Hisse uygulamasının Türkiye’de de hizmete geçeceğinin açıklanması yapılabilir. Eğer o tarihte açıklaması yapılırsa, Nisan ayı şeklinde kullanıma geçecek olan mobil ödeme uygulamasının, hangi bankalara ilişkin olan kartlara kullanım seçeneği verildiği, hangi mağazaların destek vereceği bilinmiyor. Muhtemelen Galaxy S8 lansmanında müjdesi verilecek olan Samsung Hisse’e dair dört gözle beklenen tüm bilgileri o tarihte öğrenebiliriz.

Kaynak : Eniyiandroid

_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üstünde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com ‘a aittir.

Kaynak belirtilmeden site içinde ne olduğu kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mevzu Hakkında Androidseverlerden daha çok data almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın