OSM Promosyon Kodu 2022 Parasız Coins Kazan

İçindekiler

OSM 2022 Promosyon KoduOSM Promosyon Kodu nasıl Kullanılır?nasıl OSM Coins Kazanılır?OSM Coins Satın AlmaMobil Ödeme İle OSM Coins Satın AlmaBedava OSM Kodu Nereden Alınır?OSM Para Kasma Hilesi 2022

OSM promosyon kodu, Online Soccer Manager oyunu için araştırılan ve oyunda takviye yapmanızı elde eden araçlardır.Tüm dünyada odluğu şeklinde devletimizde de Online Soccer Manager oyuncuları büyük kesime haizdir. Fazlaca fazla oynanan bu oyunda daha kuvvetli olabilmek için, OSM promosyon kodu 2022, OSM promosyon kodu nereden alınır, OSM kod 2022 nedir şeklinde birçok aramalar yapılmaktadır. Ek olarak oyunda coinler büyük öneme haiz olduğundan oyuncular OSM coins hilesi de aramaktadırlar. Herhangi bir ücret ödemeden OSM kodlarını kullanarak coins kazanabilirsiniz.

OSM 2022 Promosyon Kodu

OSM 2022 promosyon kodu ile parasız coins kazanabilirsiniz. Aşağıdaki listedeki kodları kullanarak parasız coin kazanabilirsiniz:

OSM100 kodu 100 coins vermektedir.Ahde143: 50 coinsKafalar kodu hesabınıza 50 coins tanımlar.Pgden38: 100 coinsJahre03: 25 coinsDragman69: 50 coinsFiusgamer 50 coins verir.Babobey68 50 coins kazanmanızı sağlar.Osm2022: 100 coinsWanhelsing: 100 coinsgizlihazineler: 50 coinsVictor76: 50 coinsivannoor: 100 coinsLocalbc hesabınıza 50 coins verir.nygma: 100 coinsMuuhpro kodu ile 50 coins kazanırsınız.Ovidiu: 25 coinsZafx89: 25 coinsFebru14: 100 coins

Yukarıdaki kodlar, güncel kodlardır. İlerleyen zamanlarda bu kodların süresi dolabilir ve kullanılmış olabilir.

OSM Promosyon Kodu nasıl Kullanılır?

Online Soccer Manager oyunu için promosyon kodu buldunuz ve kodu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, aşağıda yer edinen OSM promosyon kodu nasıl kullanılır adımlarını seyredebilirsiniz:

Online Soccer Manager oyun hesabınıza giriş yapın.Oyun paneline girip sağ süt tarafta bulunan menü sekmesine tıklayın ve ‘’İş Kulübü’’ seçeneğine bası.Karşınıza çıkan sayfanın sol alt köşesinde yer edinen ‘’Promosyon Kodu’’ butonuna tıklayın ve haiz olduğunuz OSM parasız promosyon kodunu buraya yazın.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda, parasız coinler hesabınıza tanımlanacaktır.

nasıl OSM Coins Kazanılır?

Parasız promosyon kodları haricinde, Online Soccer Manager’da coins kazanmak istiyorsanız, bazı şekilleri uygulayabilirsiniz. OSM coins kazanma ipuçları:

Çağrı et kazan: Bu yöntem ile arkadaşlarınızı oyuna çağrı ederek coins kazanabilirsiniz. Çağrı ettiğiniz her şahıs için 50 coins kazanırsınız. Oyunda maksimum 10 kişiye çağrı yollayabilirsiniz. Öteki bir deyişle, çağrı et kazan yöntemi ile 500 coins kazanabilirsiniz.Reklam izle: Oyun içi reklam izleyerek parasız coin kazanabilirsiniz. Reklam izleyerek coin kazanma azca miktardadır fakat devamlı olarak izlerseniz coinleriniz birikir.Her gün oyuna giriş: Her gün tertipli şekilde oyuna girerek günlük hediyeler kazanabilirsiniz.

OSM Coins Satın Alma

OSM coins satın alma işleminiz için banka kartı, kredi kartı, sanal kartlar şeklinde seçenekler ile coin alabilirsiniz. Mobil ödeme yöntemi ile de OSM coins alabilirsiniz. OSM coins satın alma adımları ise şu şekildedir:

Online Soccer Manager’a giriş yapın ve profilinize girin.Sağ üst köşedeki coins görseline tıklayın ve oluşturulan sayfada satın almak istediğiniz coins paketini seçin.Ödeme yöntemine de karar verdikten sonrasında satın alma işleminizi gerçekleştirin.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonrasında coinleriniz hesabınıza aktarılacaktır.

Zula Parasız E-Pin Kodları 2021 (Altın ZA-ZP ve Tabanca Kazanma)

Mobil Ödeme İle OSM Coins Satın Alma

Mobil ödeme ile OSM coins satın alma, öteki yöntemlere gore daha hızlıdır. Kolayca mobil ödemeyle coin satın almak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

OSM oyun profilinize girin.Profilinizin sağ üst köşesinde yer edinen coins görseline tıklayın ve coins paketini seçin.Ödeme şekillerinde ‘’Mobil ile Öde’’ butonuna tıklayın ve buraya telefon numaranızı girin.Numaranızı girdikten sonrasında işleminizi onaylayın.Onay verdikten sonrasında telefonunuza kısa ileti gönderilecektir. Bu kısa mesajda size iletilen kodu, oyundaki lüzumlu olan alana girin ve coins alma işleminizi tamamlayın.

Parasız OSM Kodu Nereden Alınır?

Oyun siteleri, kimi vakit parasız OSM kodu yayınlamaktadır. Bu siteler takip ederek, güncel kodlara ulaşabilir, parasız coin kazanabilirsiniz. Isterseniz de ücretli coins satın alabilirsiniz. Fakat coins satın alırken oyunun kendi sitesinden satın almaya dikkat etmelisiniz. Bu sebeple bazı oyun siteleri kredi kartı bilgilerinizi çalabilmekte ve sizden habersiz harcamalar yapılabilmektedir.

OSM Para Kasma Hilesi 2022

OSM para kasma hilesi güncel olarak bulunmamaktadır. OSM promosyon kodları ile coins kazanılabilmektedir. Ek olarak oyundaki reklamları izleyerek ve günlük giriş yaparak da coins kazanabilirsiniz. Oyundaki görevleri ne kadar oldukca yerine getirirseniz o denli OSM parasız coins kazanabilirsiniz.

Yorum yapın