rootlu telefona güncelleme yapma

rootlu telefona

Rootlu cihaza Android güncellemesi yapma Rootlu Cihazda Yazılım Güncellemesi Yapma Rootlu Cihazda Yazılım Güncellemesi Yapma – Cihazını rootlayan pekçok kullanıcı aygıt devoleper merkezlerinin program güncellemesi göndermemesinden şikayetçidir, bu yazımda rootlu bir aygıtta nasıl program güncellemesi yapacağınızı anlatmayı amaçlıyorum. Dikkat: Bu usul pekçok aygıtta işe yaramaz, fakat yeni yazmış

olduğumuz  makalesi her aygıtta işe yaramaktadır, sizler için
bu makaleyi öneriyoruz, başlığa tıklayarak derhal okumaya başlayabilirsiniz. İlk ilk olarak Ayarlar/Uygulamalar menüsüne gittikçe burada Root sağlayıcı programımızı buluyoruz. Sorun yaşayanlar yorum bırakırsa destek oluruz. Bende Galakxy On7 telefon var, versiyonu 6.0.1 marshmellow. SuperSu root yaptığımda ve yarın bi gün versiyon güncellemesi gelirse, güncelleyebilir miyim ? programın rootladığına eminmisiniz? Başka bir alterbatif yok mu?? Lütfen destek olun…

 

C Abi robot atınca güvence hangi problemler için hükümsüz oluyor yalnızca yazılımsal problemler için hükümsüz oluyor degilmi? Lütfen destek olun… C Abi robot atınca güvence hangi problemler için hükümsüz oluyor yalnızca yazılımsal problemler için hükümsüz oluyor degilmi? Lütfen yanıt temenni ediyorum Root atınca güvence hangi problemler için hükümsüz oluyor Hayır dostum güvence tüm problemler için dönem dışı kalır. Unroot prosedürü root sağlayıcı uygulamasını kaldırır fakat kilidi açık bootleader`ı kapatmaz, sigortaya donanımdan dolayı giderse bu farkedilmez fakat yazılımsal bir problemle giderse bu kere anlaşılır ve güvence dışı kalır.

 

a7 2016 SM-A710F YURT DIŞI GÜNCELLEME YAPAMIYORUM KULLANDIĞIM İSE 5.1.1 Rootu kaldırdım ben hâlâ program güncelleme yapamıyorum ne yapmam lazım yineleme mı root uygulaması indirip yapacağım Yeni makalemiz Rootlu Cihazda Yazılım Güncelleme Mevzusu [ÇÖZÜLDÜ] yayında ! Bağlantı: Ya hocam ben denedim fakat olmadi saglayicim kingroot devredisi birakiyorum olmuyo telefon markasi samsung galaxy s 3 yardim ederseniz sevonirim Dostum bu hususta yeni bir yazı yazdık, derhal bu linkden ulaşabilirsin, Telefonum j7 prime, dual sim ve rootlu. Ne yapmam gerekiyor? Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde bulunan tüm tanıtımlar kullanıcı arkadaşı olacak şekilde yerleştirilmiştir. Eğer “Resmî” yazıyorsa tamamdır. Resmî olmuşsa tamamdır.

 

Başka bir şey yapmana lüzum yok. Şu adresten aygıt sürümüne elverişli remî ROM’u indirerek telefonuna yükleyebilirsin: Wipe cache uygulamak işe yaramadı mı? Unroot işleminden sonrasında wipe cache yaparsan ve aygıt resmî moda dönerse iş tamamdır. Bir tek wip cache yapıyorum o zaman tamamdir ve ayrıca bu kadar ilgilendiginiz icin ayrica tesekkur ederim Rica ederim, önemli değil. Daha S6, S6 Edge ve Note 5 almaya başladı geçen ay. Buradan Türkiye versiyonunu takip edebilirsin. Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, fakat hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Bir cevap yazın