Sosyal Medya İçin Takipçi Satın Almak Zararlımı Gerçekten? Yanlış Bilinenler ve Gerçekleri? – Sağlık Hattı
© Tüm Hakları Saklıdır

Merhaba, ne aramak istersin?

socialfollow.shop
socialfollow.shop
socialfollow.shop

Reklam

Sosyal Medya İçin Takipçi Satın Almak Zararlımı Gerçekten? Yanlış Bilinenler ve Gerçekleri?

Sosyal medya hesabınız için takipçi satın almanın zararlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! İster bireysel hesabınız için ister de kurumsal bir işletmenizin sosyal medya hesabı için takipçi satın almanın size madde madde faydalarını derledik.

Takipçi Satın Alarak Kişilerde Güven Duygusu Yaratabilirsiniz

Takipçi satın almanın en büyük faydası ürün satıyorsanız kişilerde bir güven duygusu yaratabilirsiniz. Müşterilerin ilk önemsediği şey bir ürün satın almadan önce karşısındaki işletmeye güven duymaktır. Örnek verecek olursak; 1000 takipçili bir hesap var ve takı satıyor bir de 100 bin takipçili bir hesap var bu da takı satıyor. Siz bir müşteri olsanız hangisinden satın alırsınız? Fenomen olmak isteyen ve bu işten para kazanmak isteyen kişiler içinde geçerli 1000 takipçili bir hesabımı takip edersiniz ya da 100 bin takipçili bir hesabımı takip edersiniz. Güven duygusunu yaratmanıza büyük avantaj sağlar takipçi satın almak.

Takipçi Satın Almak Reklam Fiyatlarından Çok Daha Uygun

Büyük tekel reklamcı şirketleri (Facebook, Google) tek tıklamaya ortalama 1 tl alıyor (kelimenin rekabetine göre fiyat artabilir ya da düşedebilir) ve reklamınıza tıklayan kişilerin ürününüzü satın alacakları ise kesin değil. Ürünümü satayım diye zarar edebilirsiniz demiyorum, kesinlikle zarar edersiniz. Ürün satmak için reklam çıkanların ortalama %80’i zarar özelliklede küçük işletmeyseniz zarar etmeniz kaçınılmaz. Reklam çıkmak yerine 50 bin takipçili bir hesabınız olsa ve ufak miktarlarda sosyal medya reklamı verseniz ve ufakta olsa bir miktar takipçinin yanında beğeni hizmeti alsanız kar marjınız ve geliriniz çok daha yüksek olur. Maliyetten ve yüksek reklam ücretlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. 50 bin takipçi satın almak ve 10 bin adet beğeni almanın size ortalama maliyeti ise sadece 130 tl daha kalitelisini almak istiyorum diyorsanız ise 300 civarlarında çok daha kalitelisini alabilirsiniz. Tamamen kendi hesapları olan ve size kendi hesaplarıyla takipçi gönderen alanında lider ve sektörün takipçi satışı yapan socialfollow.shop gibi yerden satın alabilirsiniz. Tamamen kendi hesapları olan diğer firmalara takipçi gönderim hizmetini veren  ve size kendi hesaplarıyla takipçi gönderen alanında lider takipçi gönderim hizmetini veren socialfollow.shop gibi yerden satın alabilirsiniz. takipçi satın al ana bayiden en uygun fiyatlara takipçi satın alın. İnstagram, twitter, tiktok, youtube ve birçok sosyal medyanın ana takipçi servis sağlayıcısı.

Takipçi Satın Aldığımız İçin Hesabımız Zarar Görürmü ?

Bu zamana kadar kimsenin hesabının kapatıldığına şahit olmadığımızın garantisini verebiliriz. Şarkıcılardan futbolculara kurumsal şirketlerine kadar emin olun herkes takipçi satın alıyor. Sadece ünlü takip ettiğiniz bir kişinin profiline girin ve takipçilerine bakın dikkatlice biraz altlara inerek yüz binlerce takipçisinin gerçek olmadığına şahit olabilirsiniz.

Bir yorum gönder

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

REKLAM.

Daha Fazla Gönderi