turbobit para kazanma evden pc başında kazan

Turbobit Sitesine Dosya Yükleyerek Para Kazanmak (2020 Taktikleri) Turbobit para kazanma şekilleri nedir? İnternet upload hızım epey yüksek (100 mbps upload) ve bunu paraya dönüştürmek isterim. Turbobit Sitesinden nasıl Para Kazanılır? Turbobit.net sitesi de onlardan biri. Gelin her daim birlikte öğrenelim… Turbobit.net sitesi, yüksek süratte indirme gerçekleştiren ve telif hakkı içerseler dahi dosyaları oldukca zaman saklayan güvenilen bir indirme sitesi. Sitenin en büyük gelir tekniği premium üyelik satışlarıdır . Peki biz turbobit.net sitesinden nasıl para kazanacağız ?

 

Buyrun turbobit para kazanma yöntemlerine… Turbobit Para Kazanma Şekilleri Nedir? Turbobit, koşulsuz koşulsuz tüm upload işi yapanlara para ödüyor . Özetlemek gerekirse tek yapmanız ihtiyaç duyulan dosya yüklemek ve bunların birileri yönünden indirilmesini sağlamak. Şimdilik Turbotit’ten para kazanma yöntemlerine göz atalım… Bu planda indirmelerinizden kazanç sağlarken eş vakitli dosyalarınızı indirirken premium alan üyelerin ödedikleri miktardan dahi komisyon alırsınız. Turbobit , bu plan için her ülkeye tıpkı ödemeyi yapmıyor. Aşağıda bu planda nerede bulunduğumuzu görebilirsiniz.

 

Dosyaların boyutunu baz alan, indirmeler için ödemeli tarife planıdır. Turbobit partnerlerine para öderken bu planda dahi ülkeye bakılırsa fiyatlandırma yapıyor. Aşağıda hangi ülkeye ne kadar ödendiğini görebilirsiniz. Hesabınızda binlerce dosya bulunduğunu düşünürseniz Turbobit sizi zengin dahi edebilir… Bu plandaki tek sorun bu sefer A sınıfı değil B sınıfı ülke olarak geçiyoruz. Bu şekilde kazanacağımız oran dahi artacaktır . Bu şekilde kazanacağımız oran dahi artacaktır . Aşağıya resmini de bıraktım.

 

Şimdi eğer bunu %25 oranında ilave şansınız var. Bu şahıslara Gold Partner adı veriliyor ve başka uploaderlara bakılırsa tıpkı işten daha oldukca para kazanıyorlar. Altın Ortak statüsü ayın sonunda tüm kazançlarını veya dosya depolama harcamalarını satılan paralı hesaplar ile geçen iştirak uygulaması katılımcılarına verilir. Yalnız bu sistemde kazanç her daim %25 oranında arttırılmıyor, etkinliğe bakılırsa %5 ile %25 içinde artım sağlandığı belirtilmiş.

 

Fakat 1000 indirmeyi nasıl sağlayacağız, benim dosyalarımı kim indirecek benzer biçimde soruları kendinize sormuşsunuzdur… Merak etmeyin, hepsinin cevabı burada var! Reklamsız ve daha kolay indirme olanağı gösteren siteler varken niçin bu site? Bu dosyaları anons etmek için ayrıyeten feysbuk ve twitter benzer biçimde toplumsal paylaşım sitelerinde de paylaşım yapmalısınız. Reklam sekmesini kesinlikle düşünün.

Yorum yapın