Turkcell hediye Dakika Kazanma Yolları 2023 (Parasız Konuşma)

İçindekiler

Turkcell Parasız Dakika Kazanma 2022Turkcell Bip Dakika KazanmaTurkcell Parasız Dakika HilesiTurkcell Her Yöne Armağan Dakika KazanmaGurbet Tarifesi İle Turkcell’de Parasız 1.000 Dakika Kazanma 2022Hafta Sonu Turkcell’lilerle Parasız Konuşma KampanyasıTurkcell Sürpriz Nokta İle Parasız Dakika KazanmaGNC Uygulaması İle Armağan Dakika KazanmaTurkcell Parasız Dakika Kazanma Sms NumaralarıBol GB Tanışma Seti Kampanyası İle Armağan DakikaTurkcell Oyun Kulüp Servisi İle Parasız Dakika KazanmaKonuş Kazan KampanyasıTurkcell Yükle Kazan İle Dakika Kazanma

Turkcell parasız dakika kazanma yolları denildiğinde sayılabilecek pek fazlaca alternatif mevcuttur. Bu dakikalar değişik operatörlerle ve Turkcell kullanıcıları ile parasız konuşmanızı sağlar. Faturalı ve faturasız hat müşterileri için Turkcell dakika kazanma 2022 yöntemlerine ek olarak Bip dakika kazanma hakkında ayrıntılara da içeriğimizden ulaşabilirsiniz. İşte detaylar.

Turkcell Parasız Dakika Kazanma 2022

Parasız dakika kazanmak amacıyla 2222’ye sms atmanız kafi olacaktır. Bunun için kullanabileceğiniz 3 yöntem şunlardır:

“FIRSAT” yazdıktan sonrasında 2222’ye kısa bildiri göndererek Turkcell konuşma paketinizin hattınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.“SURPRIZ” yazıp 2222 numarasına kısa bildiri (SMS) atarak Turkcell armağan dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Dakikalarınız kısa zamanda hattınıza yüklenecektir.Bu yöntemi kullanarak Turkcell her yöne parasız dakika kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız ihtiyaç duyulan “GEL DK” yazdığınız kısa mesajı 2222’ye göndermektir.

Turkcell Bip Dakika Kazanma

Turkcell Bip uygulaması ile 100 dakika kazanabilirsiniz. Bip 100 dakika kazanma ile ilgili detaylar şunlardır:

Hattınıza tanımlanan dakikalar her gene kullanılabilmektedir.100 dakika için 1 TL ücret alınmaktadır.Bu fırsattan faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir.Dakikalarınız bittikçe paketi yenileyebilir ve her seferinde 100 dakika kazanabilirsiniz.

Bip dakika kazanmak için, BIP100DK yazıp 2220 numarasına kısa bildiri atmanız gerekir. Talebiniz alındıktan sonraki 24 saatlik süre içinde 100 dakika konuşma hakkınız hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Parasız Dakika Hilesi

Parasız dakika hilesi yapmanıza gerek kalmadan salla kazan ile armağan dakika kazanmanız mümkündür. Bunun için izlemeniz ihtiyaç duyulan adımlar şunlardır:

Turkcell hesabım uygulamasına girin.“Salla kazan” kısmına tıklayın ve telefonunuzu sallayın.Kaç dakika kazandığınız ekranınızda yazacaktır. Sonrasında sms ile bilgilendirmesi de yapılır.Bu fırsattan haftada bir kez faydalanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Armağan Dakika Kazanma

Turkcell operatörünün kullanıcılarına parasız dakikalar verdiği birçok kampanya ve fırsat mevcuttur. Ikimiz de sizler için bunlardan birkaçını derledik:

Faturalı hat kullanıcılarına hususi olan 100, 250, 500 dakikalık fırsat için “HEDİYE DK” yazıp 2222’ye sms atmanız yeterlidir.Turkcell faturalı hat sahiplerine hususi olarak hafta sonu geçerli olan armağan dakika fırsatı sunmaktadır. Bunun için “BOL DK HAFTASONU” yazıp 2222’ye sms atmalısınız. Bu fırsat yardımıyla kazanacağınız dakikaların kullanımı Cuma akşamı saat 20.00’da adım atar ve Pazar akşamı 23.59 ‘da biter.Turkcell faturasız hat sahipleri için sadakat kampanyası kapsamında her yöne parasız dakika tanımlamaktadır. Ay içinde yaptıkları yüklemeye nazaran armağan dakika miktarları artmaktadır. 15-24 TL arasına 100 dakika, 25 TL ve üstü yükleme yapanlara ise 250 dakika armağan etmektedir.Turkcell hattınızın olduğu cep telefonunda web kullanmıyorsanız aylık 500 dakika her yöne fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu fırsat faturalı hat sahiplerine özeldir. 6 ay süresince dakikalarınız yenilenmektedir. Turkcell satın alan hizmetlerini arayarak armağan dakikalarınızı talep edebilirsiniz.

Gurbet Tarifesi İle Turkcell’de Parasız 1.000 Dakika Kazanma 2022

Bu hediyeden faydalanabilmek için Turkcell Gurbet tarifesini kullanıyor olmalısınız. Yaptığınız 20 TL ve üstündeki yüklemeler için aylık 1.000 dakika armağan konuşma kazanırsınız. Buna ek olarak yalnız Bip uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB web de hattınıza tanımlanır.

Kazandığınız armağan dakikalar yalnız yurt için aramalarda kullanım içindir. İnternet hediyesi ise tüm ülkeleri kapsamaktadır.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Parasız Konuşma Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahiplerine hususi olarak hazırlanmış bu fırsatta cumartesi ve Pazar günleri Turkcell’lilerle parasız konuşabilirsiniz. Bu yalnız yurt içi aramalar için geçerlidir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için 35 TL ve üstünde TL yüklemeniz gerekmektedir. Yüklemenin peşinden size gelen bilgilendirme mesajı sonrasındaki tüm hafta sonlarında Turkcell’lilerle parasız konuşabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta İle Parasız Dakika Kazanma

Size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek sürpriz noktası fırsatından faydalanabilirsiniz. Bu sayede armağan dakikalar, web paketleri ya sms paketleri kazanabilirsiniz.

GNC Uygulaması İle Armağan Dakika Kazanma

Turkcell hat sahibi olan 26 yaş ve altındaki gençler için onlarca fırsat bulunmaktadır. Bunlardan biri de armağan dakika, sms ve internettir. Play store ya da AppStore vesilesiyle indireceğiniz GNC uygulamasındaki Yumurta Çatlat ile haftada 2 kez bu hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Parasız Dakika Kazanma Sms Numaraları

Bildiri İçeriğiSMS numarasıHediye DakikaFIRSAT2222Sms ile informasyon mesajı gelecektir.SURPRIZ2222Bilgilendirme mesajı ile iletilir.BIP100DK2200100 dakikaGEL DK222230 dakikaHEDIYE DK2222100, 250, 500BOL DK HAFTASONU2222Hafta sonu süresince ücretsizSK1372200500 dakikaOYNA3033Günlük 4 saat(1 defaya mahsus)

Bolca GB Tanışma Seti Kampanyası İle Armağan Dakika

Turkcell’den faturasız hat alan kullanıcılara hususi bir kampanyadır. Hattı ilk aldıkları süre 750 dakika, 25 GB ve 250 sms hediyesi otomatikman tanımlanacaktır. Bu bir defaya mahsus bir hediyedir. 30 gün içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devredilmez.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi İle Parasız Dakika Kazanma

“Oyna” yazıp 3033’e sms atan Turkcell kullanıcılarının haftalık oyun kulüp servisi başlatılmış olur. Haftalık 2 tane oyun indirme hakları olan bu servis yardımıyla günlük 4 saat (1 defaya mahsus) armağan dakika kazanmış olurlar. Oyun kulüp servisinin haftalık tutarı 7 TL’dir. Her hafta bu servisi yenileme hakları mevcuttur.

Konuş Kazan Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahipleri konuş kazan kampanyası ile gün içinde konuştukları süre kadar armağan dakikayı ertesi gün için kazanırlar. Yaptığınız konuşmaların dakikası 80,64 kuruş olarak ücretlendirilir. Kampanya ile kazandığınız halde kullanmadığınız dakikalar başka bir güne devredilmez.

Turkcell Yükle Kazan İle Dakika Kazanma

Bu kampanya son 12 ayda minimum 4 kez paket ya da TL yüklemesi icra eden ve son 90 günlük sürede etken Hazır Kart müşterisi olan aboneler içindir. Son 3 aylık süre içinde web kullanımı 1 GB ve altında olan kullananların kazanacakları armağan miktarları aşağıdaki gibidir:

Geçmiş 4 Aylık Yükleme OrtalamasıKampanya Sms’i Sonrasındaki 3 Gün İçinde Yüklenmesi Ihtiyaç duyulan Miktar1 Gün Geçerli Kediye Dakika Miktarı20 TL ve altıEn azca 25 TL100 dakika25TL ve altıEn azca 30 TL100 dakika30 TL ve altıEn azca 40 TL100 dakika40 TL ve altıEn azca 50 TL100 dakika

Yorum yapın