WhatsApp Sessize Al Özelliği Oldukça Münakaşa Yaratacak

WhatsApp Sessize Al Özelliği Oldukça Münakaşa Yaratacak

Android sever /
26 Temmuz 2018 /
998 /
yorumsuz

WhatsApp Sessize Al Özelliği Oldukça Münakaşa Yaratacak

Anlık mesajlaşma uygulamaları arasından yüksek kullanıcı sayısı ile sıyrılmayı başaran WhatsApp devamlı yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Hem yeni kullanıcılara ulaşmak hem de mevcud kullanıcı sayısını korumak isteyen WhatsApp bundan dolayı uygulamayı güncel tutuyor. Google Play üstünden piyasaya sürülen son beta güncellemesi ise dikkat çekici pek oldukca yeniliğe imza atıyor. Bunlardan biride WhatsApp sessize al özelliği olarak öne çıkıyor.

Whatsapp Çevrim içi Olup Olmadığını nasıl Anlarım

Devamlı Rahatsız Edilmek Artık Kaderiniz Olmayacak
Yapılacak olan güncelleme ile birlikte bundan sonrasında “sessize al” özelliği yardımıyla herhangi bir söyleşi penceresinden 50’nin üstünde bildirim alan kişiler sohbeti isterlerse bildirim menüsünü kullanarak sessize alabilecekler. Bu sayede devamlı olarak gelen bildirimlerle rahatsız olma mecburiyetinden de kurtulmuş olacaksınız.
50’den Fazla Bildiri Gelmesi Mecburi
Sadece WhatsApp sessize al hususi durumunu etken hale getirmek için kesinlikle o sohbetten 50 ve üstünde bildirim gelmesi mecburi tutuluyor. İşte münakaşa çıkaran mevzuda burada başlıyor. Grup sohbetlerinde 50 ve üstü bildiri sayısını doldurmak asla zor olmayacaktır. Sadece bireysel olarak meydana getirilen mesajlaşmalarda bu sayının doldurulması son aşama zor olacaktır. Sonuçta birisinin size üst üste 50 tane bildiri atması son aşama uzak küçük bir ihtimal benzer biçimde görünüyor. Doğrusu WhatsApp aslına bakarsak istenilen bir özelliği kullanışsız olarak beta güncellemesine eklemiş benzer biçimde görünüyor. İleride bu sayısın düşüp düşmeyeceğini ise süre gösterecek.

 

Kaynak : Eniyiandroid

_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üstünde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com ‘a aittir.

Kaynak belirtilmeden site içinde ne olduğu kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mevzu Hakkında Androidseverlerden daha çok data almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın